INICIOS PRETEMPADAS 2017/2018 EQUIPOS FEDERADOS CLUB BALONCESTO SEIS DO NADAL - COIA

.

(A medida que se coñeza o corpo técnico da próxima tempada 2017/2018 se actualizarán os adestradores/as de cada equipo federado e as datas do inicio das pretempadas)

.

SÉNIOR MASCULINO "A" (Liga 1ª División)

Adestradores: Albert Tomas e Diego Montenegro

Inicio: luns 21 de agosto ás 22:00 h. no Pavillón Navia

 

SÉNIOR MASCULINO "B" (Liga 3ª División)

Adestradores: Jose Luis Nóvoa

Inicio: luns 28 de agosto ás 22:00 h. no Col. Seis do Nadal

 

SÉNIOR FEMININO "A" (Liga Primeira Autonómica)

Adestradores: Andrés Álvarez

Inicio: martes 22 de agosto as 21:45 h. no Col. Seis do Nadal

 

SÉNIOR FEMININO "B" (Liga 2ª División)

Adestradores: Francisco Javier García

Inicio: luns 4 de setembro as 21:45 h. no Col. Seis do Nadal

.

JÚNIOR MASCULINO "A" (Liga 1ª División)

Adestradores: Fernando María "Mani" Pérez e Andrés Araya

Inicio: xoves 3 de agosto ás 20:00 h. no Col. Seis do Nadal

 

JÚNIOR MASCULINO "B" (Liga 2ª División)

Adestradores: Jose Luis Nóvoa

Inicio: mércoes 6 de setembro ás 21:00 h. no Col. Seis Nadal

 

JÚNIOR MASCULINO "C" (Liga 2ª División)

Adestradores: Carlos Rodríguez

Inicio: martes 22 de agosto as 19:00 h. no Col. Seis do Nadal

 

JÚNIOR FEMININO (Fase Previa 1ª División)

Adestradores: Francisco Javier García

Inicio: mércores 2 de agosto ás 20:00 h. na Praia de Samil

.

CADETE MASCULINO "A" (Fase Previa 1ª División)

Adestradores: Pablo Alonso e Álvaro Vidal

Inicio: luns 31 de xullo ás 10:00 h. no Col. Seis do Nadal

 

CADETE MASCULINO "B" (Liga 2ª División)

Adestradores: Álvaro Rodríguez

Inicio: venres 15 de setembro ás 20:30 h. no Col. Seis Nadal

 

CADETE MASCULINO "C" (Liga 2ª División)

Adestradores: Sergio González e Hugo López

Inicio: martes 29 de agosto ás 17:30 h. no Col. Seis do Nadal

 

CADETE FEMININO "A" (Fase Previa 1ª División)

Adestradores: Pablo Alonso

Inicio: luns 7 de agosto ás 10:00 h. no Col. Seis do Nadal

 

CADETE FEMININO "B" (Liga 2ª División)

Adestradores: Antía Vega

Inicio: luns 11 de setembro ás 18:45 h. no Col. Illas Cíes

.

INFANTIL MASCULINO "A" (Fase Previa 1ª División)

Adestradores: Diego Montenegro e Sandra Solano

Inicio: luns 7 de agosto ás 12:00 h. no Col. Seis do Nadal

 

INFANTIL MASCULINO "B" (Liga 2ª División)

Adestradores: Antía Rivela

Inicio: pendente de confirmar

 

PREINFANTIL MASCULINO (Liga 1ª División)

Adestradores: Antía Vega

Inicio: martes 5 de setembro ás 16:30 h. no Col. Seis do Nadal

 

INFANTIL FEMININO "A" (Liga 1ª División)

Adestradores: Jorge Martínez e Aalí Mohamed

Inicio: luns 28 de agosto ás 10:00 h. na Praia de Samil

 

INFANTIL FEMININO "B" (Liga 2ª División)

Adestradores: Abraham Vieira

Inicio: martes 12 de setembro ás 17:30 h. no Col. Seis Nadal

 

PREINFANTIL FEMININO (Liga 1ª División)

Adestradores: Andrés Álvarez

Inicio: luns 4 de setembro ás 12:00 h. no Col. Celso Emilio

 

ALEVÍN MASCULINO "A" (Liga 1ª División)

Adestradores: Diego Montenegro e Abraham Vieira

Inicio: xoves 31 de agosto ás 12:00 h. no Col. Seis do Nadal

 

ALEVÍN MASCULINO "B" (Liga Minibásquet)

Adestradores: Sergio González e Brais Álvarez

Inicio: luns 11 de setembro ás 16:00 h. no Col. Seis do Nadal

 

ALEVÍN FEMININO "A" (Liga 1ª División)

Adestradores: Sandra Solano e Uxía Martínez

Inicio: xoves 31 de agosto ás 16:00 h. no Col. Celso Emilio

 

BENXAMÍN MASCULINO "A" (Liga Preminibásquet)

Adestradores: Aalí Mohamed

Inicio: luns 18 de setembro ás 16:00 h. no Col. Seis do Nadal

 

BENXAMÍN MASCULINO "B" (Liga Preminibásquet)

Adestradores: Uxía Martínez

Inicio: luns 18 de setembro ás 16:00 h. no Col. Seis do Nadal

 

BENXAMÍN FEMININO (Liga Preminibásquet)

Adestradores: Sandra Solano e Marta Espantoso

Inicio: luns 18 de setembro ás 16:00 h. no Col. Seis do Nadal

No hay comentarios: