.
Sénior Masculino (Copa Primavera 3ª Div. - 1ª xornada)
- Seis do Nadal - Coia 92 Vs CB Mos Star Logística 60
Hora: domingo 22 ás 19:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Sénior Feminino (Liga 2ª División - 20ª xornada)
- Seis do Nadal - Coia 40 Vs Mimela EDM A Estrada 44
Hora: sábado 21 ás 16:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Júnior Masculino (Copa Primavera 2ª Div. - 1ª xornada)
- Seis do Nadal "B" 23 Vs Salesianos GLP Abogados 77
Hora: domingo 22 ás 17:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Cadete Masculino (Liga 2ª División 2ª Fase - 6ª xornada)
- CB Tui Star 48 Vs C. Dental Romeo Seis do Nadal 81
Hora: sábado 21 ás 12:00 h. Lugar: Pavillón Municipal (Tui)
- Apóstol 40 Vs Seis do Nadal "B" 37
Hora: sábado 21 ás 12:30 h. Lugar: Colexio Apóstol (Vigo)
- CB Baiona Torvigo 63 Vs Pintunova Seis do Nadal 56
Hora: domingo 22 ás 12:00 h. Lugar: Pav. Municipal (Tui)
Cadete Feminino (Liga 2ª División - 22ª xornada)
- Celta Zorka Celeste 52 Vs Decomar Seis do Nadal 55
Hora: domingo 22 ás 19:00 h. Lugar: Pav. Navia (Vigo)
- Colexio Mariano 58 Vs Seis do Nadal "B" 39
Hora: domingo 22 ás 12:00 h. Lugar: Col. Marcote (Vigo)
Infantil Masculino (Liga 2ª División 2ª Fase - 10ª xornada)
- Defensores IES Rodeira 63 Vs Seis do Nadal - Coia 54
Hora: sábado 21 ás 16:00 h. Lugar: IES Rodeira (Cangas)
Infantil Feminino (Liga 2ª Div. 2ª Fase - 12ª xornada)
- Seis do Nadal - Coia 37 Vs CB Redondela 28
Hora: sábado 21 ás 18:00 h. Lugar: C. Seis do Nadal (Vigo)
Alevín Masculino (Liga 2ª División 2ª Fase - 9ª xornada)
- Defensores Brunsantervás Vs Seis do Nadal - Coia
(Aprazado)
Alevín Feminino (Liga 2ª División 2ª Fase - 7ª xornada)
- García Barbón 42 Vs Seis do Nadal - Coia 29
Hora: sábado 21 ás 10:00 h. Lugar: C. García Barbón (Vigo)
Benxamín Masculino (Liga Zonal Vigo - 18ª xornada)
- CB Tui Mascato 42 Vs Seis do Nadal - Coia 32
Hora: sábado 21 ás 10:00 h. Lugar: Pavillón Municipal (Tui)
- Salesianos Vigo Negro 18 Vs Seis do Nadal "B" 62
Hora: domingo 22 ás 10:30 h. Lugar: Col. Salesianos (Vigo)
Benxamín Feminino (Liga Zonal 2ª Fase - 10ª xornada)
- Compañía de María Rojo 34 Vs Seis do Nadal - Coia 62
Hora: sábado 21 ás 12:00 h. Lugar: Col. Cía María (Vigo)